De gezichten van Auto Mertens

Hier zijn ze dan, het Auto Mertens team! De mensen die dagelijks hard aan het werk zijn voor onze klanten, het leveren van landelijke topsevice staat hierbij centraal. Kijk rond en maak kennis met onze mensen!

Ons team

Jan Vogels

T. +31 (0) 492820032
E. j.vogels@automertens.nl

Jan Vogels

Receptionist
Marchel Mertens

T. +31 (0) 653318847
E. m.mertens@automertens.nl

Marchel Mertens

Directeur
Ton van der Heijden

T. +31 (0) 492820034
E. t.vdheijden@automertens.nl

Ton van der Heijden

Receptionist
Sandra Vogels

T. 0492820033
E. s.vogels@automertens.nl

Sandra Vogels

Administratie, P&O en Arbo
Tom Manders

T. 0492820039
E. t.manders@automertens.nl

Tom Manders

1e autotechnicus / Diagnose-specialist
Daan van Gool

T. 0492302400
E. d.vgool@automertens.nl

Daan van Gool

1e autotechnicus / Diagnose-specialist
Jeroen Geurts

T. 06-19422566
E. j.geurts@automertens.nl

Jeroen Geurts

Directeur vestiging Gemert, In- en verkoop
Ries Nooijen

T. 0492-302404
E. r.nooijen@automertens.nl

Ries Nooijen

Marketing & Zakelijke Markt
Damian van Lieshout

T. 0492-340765
E. d.vlieshout@automertens.nl

Damian van Lieshout

1e autotechnicus
Luc Stijnen

T. 0492-340765
E. l.stijnen@automertens.nl

Luc Stijnen

1e autotechnicus / Diagnose-specialist
Juul van Rixtel

T. 0492-302403
E. j.vrixtel@automertens.nl

Juul van Rixtel

In- en Verkoop
Minn Khant

T. 0492-340765
E. m.khant@automertens.nl

Minn Khant

1e Autotechnicus
Cas van Goch

T. 0492-340765
E. c.vgoch@automertens.nl

Cas van Goch

Leerling Monteur
Kevin van Stuivenberg

T. 0492-340765
E. k.vstuivenberg@automertens.nl

Kevin van Stuivenberg

1e autotechnicus

VOLG ONZE SOCIALS OM NIETS VAN AUTO MERTENS TE MISSEN!

Op de hoogte blijven van Auto Mertens?

Zakelijk
Particulier
CONTACT