De gezichten van Auto Mertens

Hier zijn ze dan, het Auto Mertens team! De mensen die dagelijks hard aan het werk zijn voor onze klanten, het leveren van landelijke topsevice staat hierbij centraal. Kijk rond en maak kennis met onze mensen!

Ons team

Jan Vogels

T. +31 (0) 492820032
E. j.vogels@automertens.nl

Jan Vogels

Receptionist
Marchel Mertens

T. +31 (0) 653318847
E. m.mertens@automertens.nl

Marchel Mertens

Directeur
Ton van der Heijden

T. +31 (0) 492820034
E. t.vdheijden@automertens.nl

Ton van der Heijden

Receptionist
Sandra Vogels

T. 0492820033
E. s.vogels@automertens.nl

Sandra Vogels

Finance controller, Arbo, P&O
Tom Manders

T. 0492820039
E. t.manders@automertens.nl

Tom Manders

1e autotechnicus / Diagnose-specialist
Daan van Gool

T. 0492302400
E. d.vangool@automertens.nl

Daan van Gool

Receptionist
Jeroen Geurts

T. 06-19422566
E. j.geurts@automertens.nl

Jeroen Geurts

Directeur in- en verkoop
Wil jij hier ook tussen staan?

Ga naar: https://automertens.nl/werken-bij-auto-mertens/

Wil jij hier ook tussen staan?

Solliciteer dan snel!
Ries Nooijen

T. 0492-302404
E. r.nooijen@automertens.nl

Ries Nooijen

Marketing & Sales
Damian van Lieshout

T. 0492-340765
E. d.vlieshout@automertens.nl

Damian van Lieshout

1e autotechnicus
Luc Stijnen

T. 0492-340765
E. l.stijnen@automertens.nl

Luc Stijnen

1e autotechnicus / Diagnose-specialist
Juul van Rixtel

T. 0492-302403
E. j.vrixtel@automertens.nl

Juul van Rixtel

In- en Verkoop
Minn Khant

T. 0492-340765
E. m.khant@automertens.nl

Minn Khant

1e Autotechnicus
Cas van Goch

T. 0492-340765
E. c.vgoch@automertens.nl

Cas van Goch

1e autotechnicus
Kevin van Stuivenberg

T. 0492-340765
E. k.vstuivenberg@automertens.nl

Kevin van Stuivenberg

1e autotechnicus
Haben Habtom

T. 0492-340765
E. h.habtom@automertens.nl

Haben Habtom

Leerling Monteur
Eloy Huijbregts

T. 0492-340765
E. e.huijbregts@automertens.nl

Eloy Huijbregts

Leerling Monteur
Carola in 't Groen

T. 0492-340765
E. c.intgroen@automertens.nl

Carola in 't Groen

Administratie
Danny Boone

T. 0492-302440
E. d.boone@automertens.nl

Danny Boone

Verhuur & Leasing
Tiago Esperança Castanheira

T. 0492-341006
E. t.castanheira@automertens.nl

Tiago Esperança Castanheira

Leerling Monteur
Floris Keunen

T. 0492-340765
E. f.keunen@automertens.nl

Floris Keunen

Marketing Ondersteuning
Marc van Loon

T. 0492-340765
E. m.vanloon@automertens.nl

Marc van Loon

Leerling Monteur
Daemian van Kessel

T. 0492-340765
E. d.vkessel@automertens.nl

Daemian van Kessel

Leerling Monteur
Tycho Michiels

T. 0492-340765
E. t.michiels@automertens.nl

Tycho Michiels

Leerling Monteur
Anold Johnson

T. 0492-341006
E. j.johnson@automertens.nl

Anold Johnson

Leerling Monteur
Sven van Halen

T. 0492-340765
E. s.vhalen@automertens.nl

Sven van Halen

Leerling Monteur

VOLG ONZE SOCIALS OM NIETS VAN AUTO MERTENS TE MISSEN!

Op de hoogte blijven van Auto Mertens?

CONTACT

Direct contact


  WhatsApp ons